BZX84C18-E3-08 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 1,838
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 2,301
גיליון נתונים
דומים
Diotec Semiconductor
Central Semiconductor Corp
Panjit International Inc.
קיים במלאי: 897
Comchip Technology
Diodes Incorporated
onsemi
דיודות - זנר (Zener) 18 V 300 mW ±5% הרכבה משטחית SOT-23-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84C18-E3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX84C18-E3-08GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZX84C18-E3-08GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZX84C18-E3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84C18-E3-08
תיאור
DIODE ZENER 18V 300MW SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 41
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
45 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 12.6 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
טולרנס
±5%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
300 mW