SMBJ18A-E3/5B אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Taiwan Semiconductor Corporation
דומים
דומים
Diotec Semiconductor
Littelfuse Inc.
STMicroelectronics
29.2V מלחץ 20.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AA (SMBJ)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SMBJ18A-E3/5B
מק"ט מוצר של DigiKey
SMBJ18A-E3/5BGITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SMBJ18A-E3/5BGICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SMBJ18A-E3/5BGIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMBJ18A-E3/5B
תיאור
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
20.5A
יצרן
הספק - מתקף שיא
600W
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
18V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
20V
מספר מוצר בסיס
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
29.2V