SMCJ60AHE3/57T אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 1,225
גיליון נתונים
ישירים
Microchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Littelfuse Inc.
דומים
STMicroelectronics
Microchip Technology
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 731
Bourns Inc.
96.8V מלחץ 15.5A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMCJ)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
DO-214AB
SMCJ60AHE3/57T
מק"ט מוצר של DigiKey
SMCJ60AHE3/57T-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SMCJ60AHE3/57T
תיאור
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AB
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
15.5A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
סדרה
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
60V
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - פריצה (מינ')
66.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
96.8V