VS-30CTQ060PBF אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 4,004
גיליון נתונים
ישירים
SMC Diode Solutions
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
SMC Diode Solutions
קיים במלאי: 224
דומים
Panjit International Inc.
דומים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 31
STMicroelectronics
קיים במלאי: 409
מערך דיודות 1 זוג קתודה משותפת 60 V 15A חור מעבר ‎TO-220-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
VS-30CTQ060PBF
מק"ט מוצר של DigiKey
30CTQ060PBF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VS-30CTQ060PBF
תיאור
DIODE ARR SCHOTT 60V 15A TO2203
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
VS-30CTQ060PBF דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
620 mV @ 15 A
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
זרם - דלף הפוך @ Vr
800 µA @ 60 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 150°C
מארז‏ / תיבה
‎TO-220-3
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
60 V
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220-3
זרם - מיושר, ממוצע (Io) (לדיודה)
15A