T55P106M004C0200
מק"ט מוצר של DigiKey
3581-T55P106M004C0200TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
3581-T55P106M004C0200CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
3581-T55P106M004C0200DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T55P106M004C0200
תיאור
CAP TANT POLY 10UF 4V 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 37
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 4 V 0805 (2012 מטרי) mOhm‏200‏ ב-kHz‏100‏
מודלים EDA/CAD
T55P106M004C0200 דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏200‏ ב-kHz‏100‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
קיבוליות
10 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.047‏ אינץ' (1.20‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
קוד גודל של היצרן
P
מתח - נומינלי
4 V