VJ0805A101KXACW1BC
מק"ט מוצר של DigiKey
720-VJ0805A101KXACW1BCTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-VJ0805A101KXACW1BCCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-VJ0805A101KXACW1BCDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ0805A101KXACW1BC
תיאור
CAP CER 100PF 50V NP0 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 pF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VJ0805A101KXACW1BC דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
טולרנס
±10%