VJ1206A101JXXPW1BC
מק"ט מוצר של DigiKey
720-VJ1206A101JXXPW1BCTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
720-VJ1206A101JXXPW1BCCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
720-VJ1206A101JXXPW1BCDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VJ1206A101JXXPW1BC
תיאור
CAP CER 100PF 25V C0G/NP0 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 pF ±5% 25V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 1206 (3216 מטרי)
מודלים EDA/CAD
VJ1206A101JXXPW1BC דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±5%