AC0402FR-07806RL
מק"ט מוצר של DigiKey
YAG5689TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
YAG5689CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
YAG5689DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AC0402FR-07806RL
תיאור
RES SMD 806 OHM 1% 1/16W 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
806 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W נגד שבב 0402 (1005 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, חסין לחות ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AC0402FR-07806RL דגמים
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב, חסין לחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C