AF0603FR-0724K9L
מק"ט מוצר של DigiKey
13-AF0603FR-0724K9LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-AF0603FR-0724K9LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-AF0603FR-0724K9LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AF0603FR-0724K9L
תיאור
RES SMD 24.9K OHM 1% 1/10W 0603
תיאור מפורט
24.9 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
AF0603FR-0724K9L דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C