CC0805KKX5R9BB475
מק"ט מוצר של DigiKey
13-CC0805KKX5R9BB475TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
13-CC0805KKX5R9BB475CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
13-CC0805KKX5R9BB475DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CC0805KKX5R9BB475
תיאור
CAP CER 4.7UF 50V X5R 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X5R‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
CC0805KKX5R9BB475 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
טולרנס
±10%