RC0603FR-071K5L אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
YAGEO
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
YAGEO
קיים במלאי: 121,041
גיליון נתונים
דומים
ישירים
Bourns Inc.
Vishay Dale
קיים במלאי: 386
TE Connectivity Passive Product
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Susumu
1.5 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) עמיד לחות ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.