ERJ-S03F1501V זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 219,318
גיליון נתונים
ישירים
TE Connectivity Passive Product
קיים במלאי: 30,792
גיליון נתונים
ישירים
Vishay Dale
שדרוג
Stackpole Electronics Inc
דומים
YAGEO
YAGEO
Bourns Inc.
Vishay Dale
קיים במלאי: 386
1.5 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
ERJ-S03F1501V
מק"ט מוצר של DigiKey
ERJ-S03F1501V-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ERJ-S03F1501V
תיאור
RES 1.5K OHM 1% 1/10W 0603
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
ERJ-S03F1501V דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C