APS-160ELL331MJC5S
מק"ט מוצר של DigiKey
565-3042-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
APS-160ELL331MJC5S
תיאור
CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 µF 16 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 14mOhm 2000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
APS-160ELL331MJC5S דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
יצרן
Chemi-Con
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
סדרה
יישומים
שימוש כללי
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
5.05 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
סוג
פולימר
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
קיבוליות
330 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - נומינלי
16 V
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
14mOhm