RR71C331MDN1
מק"ט מוצר של DigiKey
493-3718-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RR71C331MDN1
תיאור
CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 µF 16 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 7mOhm 2000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RR71C331MDN1 דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
יצרן
Nichicon
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
סדרה
יישומים
שימוש כללי
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר נמוך
610 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
6.1 A @ 100 kHz
סוג
פולימר
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
330 µF
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
16 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
ESR (התנגדות טורית שקולה)
7mOhm