PLF1C331MDO1
מק"ט מוצר של DigiKey
493-14776-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PLF1C331MDO1
תיאור
CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 µF 16 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 9mOhm 2000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PLF1C331MDO1 דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
יצרן
Nichicon
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
בתפזורת
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
זרם אדווה בתדר גבוה
6.1 A @ 100 kHz
סוג
פולימר
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
330 µF
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
16 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
ESR (התנגדות טורית שקולה)
9mOhm