APSC160ELL331MJC5S
מק"ט מוצר של DigiKey
565-3233-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
APSC160ELL331MJC5S
תיאור
CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 µF 16 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 10mOhm 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
APSC160ELL331MJC5S דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר גבוה
6.1 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
אפשרות אחרונה לרכישה
קיבוליות
330 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
16 V
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
10mOhm