EKZE350ELL330ME11D פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
שדרוג
Panasonic Industry
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 6,898
גיליון נתונים
דומים
אקוויוולנטים-פרמטרית
CORNELL DUBILIER KNOWLES
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
Rubycon
Würth Elektronik
Würth Elektronik
Chinsan (Elite)
KEMET
33 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
EKZE350ELL330ME11D
מק"ט מוצר של DigiKey
565-1687-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EKZE350ELL330ME11D
תיאור
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
זרם אדווה בתדר נמוך
100 mA @ 120 Hz
סדרה
זרם אדווה בתדר גבוה
250 mA @ 100 kHz
אריזה
בתפזורת
עכבה
300 mOhms
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C