TV15C150J-G זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Littelfuse Inc.
קיים במלאי: 14,847
גיליון נתונים
דומים
Bourns Inc.
קיים במלאי: 3,000
גיליון נתונים
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
קיים במלאי: 417
YAGEO
YAGEO
קיים במלאי: 994
24.4V מלחץ 61.48A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית ‎DO-214AB (SMC)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TV15C150J-G
מק"ט מוצר של DigiKey
TV15C150J-G-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TV15C150J-G
תיאור
TVS DIODE 15VWM 24.4VC DO214AB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
TV15C150J-G דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
61.48A
יצרן
הספק - מתקף שיא
1500W (1.5kW)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
שימוש כללי
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
15V
מארז‏ / תיבה
DO-214AB, SMC
מתח - פריצה (מינ')
16.7V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
24.4V