106CKS400MLQ
מק"ט מוצר של DigiKey
1572-1649-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
106CKS400MLQ
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF 400 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה Ohm‏39.7887‏ ב-Hz‏120‏ 2000 שעות ב-85°C
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
יצרן
קיטוב
Polar
בתפזורת
זרם אדווה בתדר נמוך
120 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
216 mA @ 100 kHz
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
400 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
Ohm‏39.7887‏ ב-Hz‏120‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-85°C