167474J63B-F זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Cornell Dubilier Knowles
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Cornell Dubilier Knowles
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
דומים
TDK
שדרוג
TDK
0.47 µF קבלי ציפוי 40V 63V פוליאסטר, מצופה מתכת רדיאלי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
167474J63B-F
מק"ט מוצר של DigiKey
167474J63B-F-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
167474J63B-F
תיאור
CAP FILM 0.47UF 5% 63VDC RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
167474J63B-F דגמים
קטגוריה
חומר דיאלקטרי
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
סוג ההרכבה
חור מעבר
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.413‏ אינץ' x‏ רוחב 0.157‏ אינץ' (10.50 מ"מ x‏ 4.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±5%
סיומת
פיני PC
מתח נקוב - AC
40V
ריווח מוליכים
מתח נקוב - DC
63V