185474J63RHB-F זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Cornell Dubilier Knowles
קיים במלאי: 5,403
גיליון נתונים
דומים
Cornell Dubilier Knowles
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
ישירים
TDK
TDK
שדרוג
שדרוג
0.47 µF קבלי ציפוי 40V 63V פוליאסטר, מצופה מתכת רדיאלי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
185474J63RHB-F
מק"ט מוצר של DigiKey
185474J63RHB-F-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
185474J63RHB-F
תיאור
CAP FILM 0.47UF 5% 63VDC RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
185474J63RHB-F דגמים
קטגוריה
חומר דיאלקטרי
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
סוג ההרכבה
חור מעבר
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
מארז‏ / תיבה
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.283‏ אינץ' x‏ רוחב 0.138‏ אינץ' (7.20 מ"מ x‏ 3.50‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±5%
סיומת
פיני PC
מתח נקוב - AC
40V
ריווח מוליכים
מתח נקוב - DC
63V