184474K63RBA-F זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
TDK
0.47 µF קבלי ציפוי 40V 63V פוליאסטר, מצופה מתכת רדיאלי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
184474K63RBA-F
מק"ט מוצר של DigiKey
184474K63RBA-F-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
184474K63RBA-F
תיאור
CAP FILM 0.47UF 10% 63VDC RADIAL
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
184474K63RBA-F דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±10%
מתח נקוב - AC
40V
ריווח מוליכים
מתח נקוב - DC
63V