227KXM035MLN זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
קיים במלאי: 1,949
גיליון נתונים
שדרוג
Chemi-Con
קיים במלאי: 2,000
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Würth Elektronik
אקוויוולנטים-פרמטרית
Würth Elektronik
TDK
Chinsan (Elite)
קיים במלאי: 7
Nichicon
220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה mOhm‏904.3‏ ב-Hz‏120‏ 4000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
227KXM035MLN
מק"ט מוצר של DigiKey
227KXM035MLN-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
227KXM035MLN
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
525 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
1.05 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
319 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
טולרנס
±20%
גודל / מידה
מתח - נומינלי
35 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏904.3‏ ב-Hz‏120‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C