M20R103K1-F פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
KEMET
קיים במלאי: 14,597
גיליון נתונים
ישירים
KEMET
קיים במלאי: 35,897
גיליון נתונים
TDK
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Murata Electronics
קיים במלאי: 220
Murata Electronics
קיים במלאי: 148
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
10000 pF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ רדיאלי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
M20R103K1-F
מק"ט מוצר של DigiKey
338-4106-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
M20R103K1-F
תיאור
CAP CER 10000PF 100V X7R RADIAL
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
M20R103K1-F דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
יישומים
סדרה
סוג ההרכבה
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
רדיאלי
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
גודל / מידה
אורך 0.200‏ אינץ' x‏ רוחב 0.150‏ אינץ' (5.08 מ"מ x‏ 3.81‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±10%