BUK964R4-40B,118 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 332
גיליון נתונים
דומים
Texas Instruments
קיים במלאי: 505
גיליון נתונים
דומים
Infineon Technologies
קיים במלאי: 1,824
Infineon Technologies
קיים במלאי: 472
קיים במלאי: 606
קיים במלאי: 4,237
קיים במלאי: 100
קיים במלאי: 606
IXYS
קיים במלאי: 7
IXYS
Vishay Siliconix
STMicroelectronics
תעלת N 40 V 75A (Tc) 254W (Tc) הרכבה משטחית ‎D2PAK‎