IXYH40N120C3D1 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 128
גיליון נתונים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 540
קיים במלאי: 568
קיים במלאי: 225
קיים במלאי: 180
קיים במלאי: 0
IGBT 1200 V 64 A 480 W חור מעבר ‎TO-247 (IXTH)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
IXYH40N120C3D1
מק"ט מוצר של DigiKey
IXYH40N120C3D1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXYH40N120C3D1
תיאור
IGBT 1200V 64A TO-247
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 42
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מטען שער
85 nC
סדרה
Td (on/off) @ 25°C
24ns/125ns
תנאי בדיקה
600V, 40A, 10 Ohm, 15V
סטטוס החלק
פעיל
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
195 ns
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
1200 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
זרם - קולט (Ic) (מקס')
64 A
זרם קולט בפולסים (Icm)
105 A
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏4‏ ב-V‏15‏, A‏40‏
מארז ההתקן של הספק
‎TO-247 (IXTH)‎
הספק - מקס'
480 W