STGWA40S120DF3 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
STMicroelectronics
קיים במלאי: 568
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
STMicroelectronics
קיים במלאי: 180
גיליון נתונים
דומים
IXYS
קיים במלאי: 21
דומים
IXYS
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 411
קיים במלאי: 389
קיים במלאי: 463
קיים במלאי: 493
קיים במלאי: 152
IGBT Trench Field Stop 1200 V 80 A 468 W חור מעבר TO-247-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Traction Inverter Power Stages in Electric Vehicles
STGWA40S120DF3
מק"ט מוצר של DigiKey
497-15630-5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STGWA40S120DF3
תיאור
IGBT TRENCH FS 1200V 80A TO-247
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
STGWA40S120DF3 דגמים
מטען שער
129 nC
אריזה
צינור
Td (on/off) @ 25°C
35ns/148ns
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
תנאי בדיקה
600V, 40A, 15Ohm, 15V
סוג IGBT
Trench Field Stop
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
355 ns
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
1200 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
זרם - קולט (Ic) (מקס')
80 A
זרם קולט בפולסים (Icm)
160 A
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏2.15‏ ב-V‏15‏, A‏40‏
הספק - מקס'
468 W