C0805C101J5GALTU זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
שדרוג
KEMET
קיים במלאי: 10,323
גיליון נתונים
שדרוג
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
100 pF ±5% 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0805 (2012 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
C0805C101J5GALTU
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0805C101J5GALTUTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0805C101J5GALTU
תיאור
CAP CER 100PF 50V NP0 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
C0805C101J5GALTU דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
ESL נמוך
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
טולרנס
±5%