KGM15ACG2A331KM זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
שדרוג
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 13,834
גיליון נתונים
שדרוג
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
ישירים
KEMET
ישירים
TDK
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
KEMET
TDK
Samsung Electro-Mechanics
330 pF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0603 (1608 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
KGM15ACG2A331KM
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KGM15ACG2A331KMTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KGM15ACG2A331KM
תיאור
CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
KGM15ACG2A331KM דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±10%