CL10C331JC8NNNC זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Samsung Electro-Mechanics
קיים במלאי: 0
ישירים
TDK
קיים במלאי: 7,375
גיליון נתונים
ישירים
KYOCERA AVX
גיליון נתונים
KYOCERA AVX
שדרוג
TDK
שדרוג
אקוויוולנטים-פרמטרית
Walsin Technology Corporation
Würth Elektronik
YAGEO
KEMET
KEMET
YAGEO
330 pF ±5% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0603 (1608 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CL10C331JC8NNNC
מק"ט מוצר של DigiKey
1276-2274-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CL10C331JC8NNNC
תיאור
CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 0603
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
CL10C331JC8NNNC דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±5%