0430310001-12-W4
מק"ט מוצר של DigiKey
0430310001-12-W4-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0430310001-12-W4
תיאור
12" PRE-CRIMP A2015W WHITE
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
לבן ‎24 AWG‎ מוליך מגשר פין לכבל (עגול) בדיל 12.0‏ אינץ' (304.8‏ מ"מ)
קטגוריה
עובי חוט
‎24 AWG‎
צבע
לבן
משאבים נוספים
330 :‏ במלאי
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
צבע חלופי
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
אורך חלופי
2" PRE-CRIMP A2015W WHITE
3" PRE-CRIMP A2015W WHITE
4" PRE-CRIMP A2015W WHITE
:‏ במלאי580
5" PRE-CRIMP A2015W WHITE
6" PRE-CRIMP A2015W WHITE