BZX84-C18,235 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 454
גיליון נתונים
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 170
גיליון נתונים
דומים
Panjit International Inc.
קיים במלאי: 2,988
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 5,789
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
Comchip Technology
דיודות - זנר (Zener) 18 V 250 mW ±5% הרכבה משטחית TO-236AB