PESD15VL1BA,115 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 15VWM 44VC SOD323 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 44V מלחץ5A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-323 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | PESD15VL1BA,115 דגמים |
קטגוריה | הגנת קווי כוח לא |
יצרן | יישומים שימוש כללי |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | קיבוליות @ תדר 16pF ב-1MHz |
סטטוס החלק ההפצה הופסקה אצל DigiKey | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 150°C (TA) |
סוג זנר (Zener) | דירוג לרכב |
ערוצים דו-כיווניים 1 | הרשאה AEC-Q100 |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 15V (מקס') | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - פריצה (מינ') 17.1V | מארז / תיבה SC-76, SOD-323 |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 44V | מארז ההתקן של הספק |
זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 5A (8/20µs) | מספר מוצר בסיס |
הספק - מתקף שיא 200W |