BZX384C6V8-G3-08 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
קיים במלאי: 177
גיליון נתונים
קיים במלאי: 75
Central Semiconductor Corp
קיים במלאי: 795
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
דיודות - זנר (Zener) 6.8 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX384C6V8-G3-08
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX384C6V8-G3-08-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384C6V8-G3-08
תיאור
DIODE ZENER 6.8V 200MW SOD323
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
2 µA @ 4 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
טולרנס
±5%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW