BZX384C6V8-E3-18 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
קיים במלאי: 177
גיליון נתונים
קיים במלאי: 75
Diodes Incorporated
onsemi
onsemi
קיים במלאי: 20
דיודות - זנר (Zener) 6.8 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX384C6V8-E3-18
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX384C6V8-E3-18GITR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZX384C6V8-E3-18GICT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZX384C6V8-E3-18GIDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX384C6V8-E3-18
תיאור
DIODE ZENER 6.8V 200MW SOD323
תיאור מפורט
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
2 µA @ 4 V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טולרנס
±5%
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
200 mW