UHD1V221MPD6AA זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Nichicon
קיים במלאי: 4,843
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Nichicon
קיים במלאי: 657
גיליון נתונים
קיים במלאי: 45,200
CORNELL DUBILIER KNOWLES
CORNELL DUBILIER KNOWLES
Rubycon
Rubycon
Würth Elektronik
קיים במלאי: 648
Würth Elektronik
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
UHD1V221MPD6AA
מק"ט מוצר של DigiKey
UHD1V221MPD6AA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UHD1V221MPD6AA
תיאור
CAP ALUM 35V POLAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 4000 שעות ב-105°C
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
721 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
1.03 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
קיבוליות
גודל / מידה
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C