35ZLG220MEFCT810X12.5 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
שדרוג
Rubycon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 3,383
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
שדרוג
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
CORNELL DUBILIER KNOWLES
CORNELL DUBILIER KNOWLES
Würth Elektronik
קיים במלאי: 648
Würth Elektronik
TDK
Panasonic Industry
קיים במלאי: 760
Panasonic Industry
220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 4000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
35ZLG220MEFCT810X12.5
מק"ט מוצר של DigiKey
35ZLG220MEFCT810X12.5-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
35ZLG220MEFCT810X12.5
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
35ZLG220MEFCT810X12.5 דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
700.7 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
1.43 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
27 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
טולרנס
±20%
גודל / מידה
מתח - נומינלי
35 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C