UHD1V330MDD פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
Rubycon
קיים במלאי: 5,933
גיליון נתונים
ישירים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 6,898
גיליון נתונים
שדרוג
Rubycon
דומים
Panasonic Industry
אקוויוולנטים-פרמטרית
CORNELL DUBILIER KNOWLES
אקוויוולנטים-פרמטרית
Würth Elektronik
Würth Elektronik
Chinsan (Elite)
33 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Doctor Capacitor Episode Two: Terms
Doctor Capacitor® Episode Nine: You Callin' Me?
UHD1V330MDD
מק"ט מוצר של DigiKey
493-16787-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UHD1V330MDD
תיאור
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
UHD1V330MDD דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
137.5 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
250 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
עכבה
300 mOhms
טולרנס
±20%
גודל / מידה
מתח - נומינלי
35 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C