UHE1E821MPD1TD
מק"ט מוצר של DigiKey
493-15243-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
493-15243-3-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UHE1E821MPD1TD
תיאור
CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL TH
תיאור מפורט
820 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 7000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
UHE1E821MPD1TD דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
1.238 A @ 120 Hz
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
1.65 A @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
42 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
7000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C