35ZLR820MEFC10X25
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-35ZLR820MEFC10X25-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
35ZLR820MEFC10X25
תיאור
CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
820 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 10000 שעות ב-105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
1.5 A @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
2.5 A @ 100 kHz
עכבה
15 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C