FGL35N120FTDTU פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
IXYS
קיים במלאי: 463
גיליון נתונים
דומים
IXYS
קיים במלאי: 493
גיליון נתונים
קיים במלאי: 152
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 324
IGBT Trench Field Stop 1200 V 70 A 368 W חור מעבר TO-264-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
FGL35N120FTDTU
מק"ט מוצר של DigiKey
FGL35N120FTDTU-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FGL35N120FTDTU
תיאור
IGBT TRENCH FS 1200V 70A TO-264
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
סוג כניסה
סטנדרטי
יצרן
onsemi
מטען שער
210 nC
אריזה
צינור
Td (on/off) @ 25°C
34ns/172ns
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
תנאי בדיקה
600V, 35A, 10Ohm, 15V
סוג IGBT
Trench Field Stop
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
337 ns
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
1200 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
זרם - קולט (Ic) (מקס')
70 A
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם קולט בפולסים (Icm)
105 A
מארז‏ / תיבה
TO-264-3, TO-264AA
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏2.2‏ ב-V‏15‏, A‏35‏
מארז ההתקן של הספק
TO-264-3
הספק - מקס'
368 W