NCV78L12ABPG זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
onsemi
קיים במלאי: 233
גיליון נתונים
דומים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 4,824
גיליון נתונים
דומים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 12,235
Texas Instruments
Texas Instruments
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 100mA ‎TO-92 (TO-226)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
NCV78L12ABPG
מק"ט מוצר של DigiKey
NCV78L12ABPG-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NCV78L12ABPG
תיאור
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
NCV78L12ABPG דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
6.5 mA
יצרן
PSRR
42dB (120Hz)
אריזה
שקית
מאפייני הגנה
טמפרטורת-יתר, קצר חשמלי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח - כניסה (מקס')
35V
מארז‏ / תיבה
TO-226-3‏, TO-92-3 גוף ארוך
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
12V