LM78L12ACZ/NOPB אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Texas Instruments
קיים במלאי: 22,379
גיליון נתונים
דומים
Texas Instruments
קיים במלאי: 1,918
גיליון נתונים
דומים
STMicroelectronics
STMicroelectronics
onsemi
קיים במלאי: 233
onsemi
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 100mA TO-92-3
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LM78L12ACZ/NOPB
מק"ט מוצר של DigiKey
LM78L12ACZ/NOPB-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LM78L12ACZ/NOPB
תיאור
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 6
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
LM78L12ACZ/NOPB דגמים
זרם - רגיעה (Iq)
3 mA
אריזה
בתפזורת
PSRR
54dB (120Hz)
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
35V
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
12V