EEU-FC1V151BJ זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 1,522
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Panasonic Industry
קיים במלאי: 14,142
גיליון נתונים
שדרוג
Chemi-Con
דומים
Nichicon
Nichicon
קיים במלאי: 178
קיים במלאי: 105
אקוויוולנטים-פרמטרית
150 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
EEU-FC1V151BJ
מק"ט מוצר של DigiKey
EEU-FC1V151BJ-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEU-FC1V151BJ
תיאור
CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
זרם אדווה בתדר נמוך
360.8 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט + תיבה ‏(TB)‏
עכבה
117 mOhms
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C