ELXZ350ELL151MH12D פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
Chemi-Con
קיים במלאי: 48
גיליון נתונים
ישירים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 14,142
גיליון נתונים
ישירים
Nichicon
קיים במלאי: 2,220
דומים
Panasonic Industry
דומים
Nichicon
קיים במלאי: 178
קיים במלאי: 105
150 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 3000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
ELXZ350ELL151MH12D
מק"ט מוצר של DigiKey
565-1980-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ELXZ350ELL151MH12D
תיאור
CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
ערכים נקובים
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
222 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
555 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
עכבה
120 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
טולרנס
±20%
גודל / מידה
מתח - נומינלי
35 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C