RH100-38.400-10-F-1010-TR אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
CTS-Frequency Controls
קיים במלאי: 8,949
גיליון נתונים
דומים
CTS-Frequency Controls
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
TXC CORPORATION
TXC CORPORATION
Abracon LLC
Abracon LLC
38.4 MHz ±10ppm גבישים 10pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RH100-38.400-10-F-1010-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-RH100-38.400-10-F-1010-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-RH100-38.400-10-F-1010-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-RH100-38.400-10-F-1010-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RH100-38.400-10-F-1010-TR
תיאור
CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD
תיאור מפורט
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
38.4 MHz
יציבות התדר
±10ppm
אפיצות תדר
±10ppm