450MXC330MEFCSN35X40 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Rubycon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Rubycon
קיים במלאי: 4,277
גיליון נתונים
קיים במלאי: 83
קיים במלאי: 64
Chemi-Con
קיים במלאי: 400
Nichicon
קיים במלאי: 508
שדרוג
Chemi-Con
קיים במלאי: 347
שדרוג
קיים במלאי: 179
אקוויוולנטים-פרמטרית
CORNELL DUBILIER KNOWLES
אקוויוולנטים-פרמטרית
CORNELL DUBILIER KNOWLES
330 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 3000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
450MXC330MEFCSN35X40
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-450MXC330MEFCSN35X40-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
450MXC330MEFCSN35X40
תיאור
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
450MXC330MEFCSN35X40 דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
1.45 A @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
2.03 A @ 10 kHz
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
ריווח מוליכים
קיבוליות
גודל / מידה
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
450 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏)
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C