CL10C331JC8NNWC זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Samsung Electro-Mechanics
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Walsin Technology Corporation
קיים במלאי: 10,106
גיליון נתונים
Würth Elektronik
YAGEO
KEMET
KEMET
TDK
YAGEO
TDK
Murata Electronics
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
330 pF ±5% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0603 (1608 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CL10C331JC8NNWC
מק"ט מוצר של DigiKey
1276-CL10C331JC8NNWCTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CL10C331JC8NNWC
תיאור
CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 0603
תיאור מפורט
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±5%