RC1608F49R9CS זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
YAGEO
קיים במלאי: 4,984
Bourns Inc.
קיים במלאי: 301,781
דומים
קיים במלאי: 202
Panasonic Industry
49.9 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) עמיד לחות ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RC1608F49R9CS
מק"ט מוצר של DigiKey
1276-3505-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RC1608F49R9CS
תיאור
RES SMD 49.9 OHM 1% 1/10W 0603
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
RC1608F49R9CS דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C