UPS1J330MED פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
Nichicon
קיים במלאי: 1,285
גיליון נתונים
דומים
Nichicon
קיים במלאי: 1,240
גיליון נתונים
דומים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 67
Panasonic Industry
Chemi-Con
אקוויוולנטים-פרמטרית
Würth Elektronik
אקוויוולנטים-פרמטרית
Surge
Surge
33 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Doctor Capacitor Episode Two: Terms
Doctor Capacitor Episode Three: Failure Modes
UPS1J330MED
מק"ט מוצר של DigiKey
493-15847-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UPS1J330MED
תיאור
CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
UPS1J330MED דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
37.4 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
עכבה
710 mOhms
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
ריווח מוליכים
קיבוליות
גודל / מידה
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
63 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C